Splněný sen

Kadeřnicí jsem chtěla být už od dětských let, ale kvůli zdravotním důvodům jsem tento obor nemohla studovat. Místo toho jsem absolvovala obor Aranžér na SOŠ a SOU oděvní ve Strážnici a následně jsem na této škole maturovala v ekonomickém oboru.
Díky studiu na škole jsem se naučila spoustu věcí, které dnes často využívám ve své profesi kadeřnice a vizážistky. Jako například cit pro kreslení, aranžování prakticky čehokoliv a vázání květin ve kterém mám 4 letou praxi z květinářství, které se velmi hodí na svatbách.
Tato oděvní škola, pořádala různé mimoškolní a propagační aktivity. Česala jsem všechny módní přehlídky a soutěže a pravidelně jsme se umisťovali na prvních příčkách. Každá soutěž byla obrovskou výzvou, návrháři hýřili originalitou a extravagancí a mým úkolem bylo k jejich modelům sladit účes a líčení.
Někdy jsem vplétala hliníkové konstrukce do účesů, jindy vytvářela půlmetrové společenské účesy a malovala po tělech modelek. Byla to pro mne neuvěřitelná zkušenost, pohybovala jsem se ve světě módy, show, profesionálních i amatérských modelek a často i slavných osobností. Kamkoliv jsem se dostala, byli profesionální kadeřníci a vizážisté a já od nich stále okoukávala nové a nové vychytávky, naučila jsem se pracovat rychle a kvalitně v časových limitech. Jako amatérku si mne našlo i pár návrhářů k přípravě modelek k focení různých módních značek.
Květinové aranžmá
Módní přehlídky - Radka Šárníková
Módní přehlídky - Radka Šárníková
Módní přehlídky - Radka Šárníková
Po absolvování jsem se přestěhovala do Brna a začala jsem si plnit SVŮJ SEN stát se profesionální kadeřnicí a vizážistkou. Postupně si ke mě mé zákaznice našly cestu. Pět let jsem stříhala, česala, líčila a nabírala zkušenosti v různých salonech. Po pěti letech jsem si splnila ten největší sen – otevřela jsem vlastní salon Cchi.
V současné době se specializuji hlavně na ÚČESY a LÍČENÍ k různým příležitostem (svatby, plesy, módní přehlídky, focení). Příležitostně navrhuji společenské šaty a spolupracuji s opravdovými profesionály v oboru oděvnictví.
Snažím se plnit přání, avšak v mezích. Dávám důraz na zdraví vlasů a hlavně aby Vám to slušelo.