Vítejte v mém kadeřnictví, které jsem se snažila navrhnout tak, abyste se tu cítila jako doma.
Navštívíte-li mne, přivítám Vás a nabídnu něco k pití. Usadím si Vás a spolu vše prokonzultujeme. Jestli jdete na stříhání/barvu nebo účes/líčení. Vždy Vás vyzpovídám tak, aby se k Vám nový účes hodil a cítila jste se dobře a krásná.
MalibuC
Jsem především zastánce krásných a hlavně zdravých vlasů. Pokud máte přání, které by Vám určitě zničilo vlasy, tak se snažím vždy navrhnout vhodnější a šetrnější alternativu. Pokud si ovšem budete stále trvat na svém, odmítnu Vám službu provést. Pod zničené vlasy se nepodepíšu.
Miluji práci nejen s vlasy, ale i s celkovou vizáží lidí a to jak kompletní proměny, tak i malé drobnosti na image.

Specializuji se především na účesovou tvorbu: svatební * společenskou * extravagantní, ale připravuji i modelky na módních přehlídkách / focení.

Pracuji s vlasovou kosmetikou…

Dusy Professional

Dusy Professional je německá vlasová kosmetika. Produkty jsou speciálně vyvinuty, aby pečovaly o středoevropský vlas. Barvy obsahují hedvábné proteiny, které zanechají vlasy hladké, lesklé a bez rozdvojených konečků, snižuje se lámavost vlasů a pšeničné proteiny, které chrání vlasy a dodávají jim zářivý lesk.

Matrix

Matrix je americká vlasová kosmetika a je jednou z nejpopulárnějších značek vlasové péče na světě. V roce 1980 ji ve Spojených státech založili manželé Arnie a Sydell Millerovi, přičemž jejich cílovou skupinou byli provozovatelé salonů krásy, koloristé, stylisté, vizážisté atp. Dnes je tato špičková kosmetika dostupná i široké veřejnosti. Značka Matrix je oblíbenou vlasovou kosmetikou hollywoodských celebrit.

Salerm Cosmetics

Španělská značka působí na trhu od roku 1953.
V průběhu více než 65-ti leté historie firmy se společnost Salerm Cosmetics vypracovala do pozice jednoho z hlavních španělských výrobců v oblasti kosmetiky.
Značka Salerm se vyznačuje maximální šetrností k vlasům a celosvětově patří do kategorie nejvýznamnějších značek v oboru.