Malibu C

Malibu C - Radka Šárníková
  • Odstranění nánosů minerálů a chloru na vlasovém vlákně, které vznikají mytím vlasů tvrdou vodou, či koupáním v bazénu
(Představte si například dno vaší rychlovarné konvice, tak něco podobného se děje s našimi vlasy při kontaktu s vodou)
  • Odstraňuje nánosy silikonů nerozpustných ve vodě
  • Zmírňuje suchou a podrážděnou pokožku
  • Je vhodný na panenské vlasy
  • Ideální ho použít před odbarvováním/barvením vlasů

Pokud máte vlasy bez lesku, barva je zašedlá, nebo jde až do zelených odstínů, blond vlasy postupně žloutnou…nebo se lámou, krepatí, ikdyž si vlasy neupravujete tepelně a nebarvíte je…plihnou, pokožka se nadměrně mastí, mnohem více Vás trápí statická elektřina, šupinky, svědění,  pomůže vám čištění MALIBU C, díky kterému zmizí tyto problémy a jako bonus budete mít zdravější, lesklejší, živější vlasy. Barvy budou lépe chytat, protože nebudou ulpívat na nánosech minerálů, nebudou se Vám vymývat.

Malibu C - Radka Šárníková
Malibu C - Radka Šárníková
Malibu C je vhodným řešením pro všechny Curly Girl (kudrnaté a vlnité vlasy). Mé klientky, které podstoupily čištění Malibu C mají mnohem lesklejší, více vlnité a nezatížené vlasy, které nejen že lépe přijímají výživu, ale i rychleji schnou po mytí.
Více o Curly Girl metodě

Malibu C je řešením pro každý typ vlasů a pokožky hlavy!

Naše vlasy přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou obsahující minerály, které zůstávají na vlasech, které pak trpí nedostatkem lesku a nežádoucím odstínem barvy. Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.

Malibu C v roce 1985 jako první přišli na trh s wellness přípravky, které jsou založeny na patentovaných technologiích, vědeckých výzkumech s ohledem na životní prostředí. Naše produkty jsou 100% vegan, netestované na zvířatech, neobsahující parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou. Klíčová řada Malibu C Wellness Haircare Remedies (Wellness sáčky) je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů VITAMÍNU C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě.

Malibu C nabízí různé řady k ošetření jakýchkoli vlasů a potřebuje je každý, kdo si myje vlasy vodou. Většina lidí totiž netuší, co se skrývá ve vodě, a že voda může být původcem různých problémů nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou.

Čím méně vody, energie a dalších přírodních zdrojů využíváme, tím lépe. Naše mise je snížit dopad našeho chování na životní prostředí. Vytváříme produkty, které jsou k životnímu prostředí šetřené, a to nejen během používání, ale také během jejich výzkumu, vývoje a výroby. Pečlivě vybíráme obaly, kterou jsou nezávadné – naše PET balení jsou kompletně recyklovatelné a wellness sáčky navíc představují minimální objem odpadu. Neustále si připomínáme důležitost zachování harmonie s místem, kde žijeme.

Důkazem jsou naše wellness sáčky, které jsme s ohledem na ekologii a životní prostředí vyrobili bez použití vody, která je tak často nadužívána při výrobě kosmetických přípravků.