Svatební účes a líčení

Je krásné být opečovávaná a klidná ve svůj svatební den.

Hlavní mé zaměření je příprava nevěsty. Od prvotní schůzky, přes zkoušku svatebního účesu, líčení a doladění s doplňky, až po svatební den.

Jak každá část probíhá?

Schůzka

osobně, pro ty vzdálenější po telefonu nebo emailem. Domluvíme se na důležitých bodech jako je termín svatby, místo konání svatebních příprav, termín zkoušky účesu, líčení popř. objednání na úpravu vlasů (barva, střih..). Dále mi přiblížíte Vaši představu v jakém stylu svatbu budete mít. V jaké barvě, představa o šatech, účesu, líčení, koho z Vašich blízkých chcete ve svatební ráno taktéž nechat upravit.

Den zkoušky

je nejlepší 14 dní před svatebním dnem. Zkouška trvá cca 3hodiny a zahrnuje i několik variant účesu a nakonec líčení. Doporučuji zkoušku v dopoledních hodinách abyste viděla make-up a účes na denním světle. Nebojte se vyslovit svá přání nebo kritiku, je to velmi důležité proto, abyste byla nadmíru spokojená. Doladíme doplňky a domluvíme se na časovém harmonogramu svatebních příprav. Během zkoušky Vás nafotím a poté fotky pošlu na mail.

Co vzít s sebou na zkoušku?

Jestli máte vysněný účes, vezměte si obrázek. Jestli ne, vymyslíme spolu na místě nebo vám jej navrhnu. Dále obrázek svatebních šatů, které budete mít. Jestli budete mít závoj, nezapomeňte se o něm zmínit, nebo si ho vzít s sebou. Ne ke každému účesu se závoj hodí. Oblečte si pro lepší představu halenku v barvě vašich svatebních šatů. Pokud budete potřebovat ve svatební den make-up trošku osvěžit, připravte si na zkoušku Váš pudr, korektor, rtěnku či lesk na rty abychom zkontrolovaly jestli je vyhovující. Večer před zkouškou si umyjte vlasy a upravte běžným způsobem jak jste zvyklá. Účes pak déle vydrží.

Svatební den

líčení a česání se odehrává v pohodlí Vašeho domova, hotelu či v salónu. Učešu svatební účes, nalíčím Vás a obleču do svatebních šatů (mám s tím nemalé zkušenosti). Upravím i svatebčany, se kterými budu počítat z předchozí domluvy (samozřejmě v přiměřeném množství).

JAK PROBÍHAJÍ SVATEBNÍ PŘÍPRAVY?

LÍČENÍ

ČESÁNÍ

OBLÉKÁNÍ A POSLEDNÍ ÚPRAVY

Jak se připravit před svatebním dnem?

  • Nezkoušejte nic nového např. novou masku na obličej, úplně jinou barvu vlasů atd. mohla byste mít alergickou reakci, které byste se nemusela stihnout zbavit do svatby.
  • večer před svatbou – umyjte vlasy s menším množství kondicionéru a upravte běžným způsobem (svatební účes tak bude lépe držet)
  • večer před svatbou – natřete obličej krémem, který běžně používáte a rty natřete silnější vrstvou vazelíny (budou krásné hydratované)
  • nachystejte si taštičku první pomoci, kterou by měla u sebe během svatby svědkyně : lesk/rtěnka, pudr, kapesníčky/vlhčené ubrousky, matující papírky, kapky do očí (Visine), antiperspirant, ústní vodu, náplasti (do bot), prášek proti bolesti hlavy